HledejSoučástky.cz


Nalezených součástek: 76       Optimalizace nákupu
Součástka:
Řadit:
Obrázek Název Cena
s DPH
Sklad Obchod Sklad.č. Detail dostupnost Slevy
Optimalizace:
Popis
IRF9540 P MOSFET 100V/19A 125W TO220 /SFP9540/ 14,00 Kč Skladem Puhy h_c910
Centrální sklad 46
1 ks 14,00 Kč
Načteno
Mosfet P-FET tranzistor IRF9540N 22,00 Kč Skladem GES 04913226
MOS-P-FET 100V/ 19A/ 75W/ rds=0,117Ohm. TO220 G D S D 17p
1367147-1 26,72 Kč Skladem TME 330420
Sklad 61
1 ks 26,72 Kč
50 ks 22,68 Kč
200 ks 18,63 Kč
Načteno
SFP COVER, UNPLATED
UE75-A20-3000T 29,59 Kč Skladem TME 264432
Sklad 1909
1 ks 29,59 Kč
125 ks 26,64 Kč
250 ks 21,53 Kč
500 ks 18,83 Kč
Načteno
Zásuvka; SFP; PIN:20; zlacený; 500mA; 300V; SMT; vodorovné
U77-A1113-3001 52,03 Kč Skladem TME 263108
Sklad 1436
1 ks 52,03 Kč
30 ks 46,14 Kč
60 ks 37,43 Kč
120 ks 32,96 Kč
Načteno
EMC kryt zásuvky; Použití: pro konektory SFP
MX-74737-0010 65,53 Kč Skladem TME 318125
Sklad 638
1 ks 65,53 Kč
10 ks 59,64 Kč
50 ks 53,74 Kč
250 ks 47,83 Kč
Načteno
EMC kryt zásuvky; Použití: pro konektory SFP
628128LP07SM SOP32 71,00 Kč Skladem GME 939-007
SRAM CMOS 5V 128Kx8 70ns SOP32
628128-70 DIP32 ALLIANCE MEMORY 77,00 Kč Skladem GME 410-049
SRAM CMOS 5V 128Kx8 70ns DIP32
E-TEA3718SFP 79,21 Kč Skladem TME 103184
Sklad 19
1 ks 79,21 Kč
3 ks 73,92 Kč
10 ks 68,64 Kč
40 ks 66,16 Kč
Načteno
Driver; kontrolér krokového motoru; 1,5A; 10÷45V; Kanály:2; SO20
TC528128-10S 99,00 Kč Skladem GME 939-005
Video RAM 1Mb SMD multiport
628512LP07SM SOP32 99,00 Kč Skladem GME 939-010
SRAM CMOS 5V 4(512Kx8) 70ns -40..85°C SOP32
SRAM AS6C4008-55PCN DIP32 ALLIANCE MEMORY 178,00 Kč Skladem GME 410-048
SRAM CMOS 5V 512Kx8 55ns DIP 32
SFP.70-3/4+F/FOAM 281,05 Kč Skladem TME 230779
Sklad 1
1 ks 281,05 Kč
3 ks 254,32 Kč
5 ks 236,98 Kč
Načteno
Odvzdušňovací zátka; Závit: G 3/4"; Celk.dél:63mm; -30÷100°C
FR508 288,55 Kč Skladem TME 118754
Sklad 21
1 ks 288,55 Kč
5 ks 269,30 Kč
10 ks 250,03 Kč
Načteno
Koncový spínač; gumové těsnění, trn Ø10mm; NO + NC; 10A; PG13,5
FR502-K25 304,70 Kč Skladem TME 118750
Sklad 51
1 ks 304,70 Kč
5 ks 284,52 Kč
10 ks 264,02 Kč
Načteno
Koncový spínač; páčka s kladkou; NO + NC; 10A; max400VAC; IP67
E11550 335,46 Kč Skladem TME 103257
Sklad 7
1 ks 335,46 Kč
5 ks 313,72 Kč
20 ks 293,22 Kč
Načteno
Konektor: M8; vidlice; PIN:3; přímý; na kabel; zástrčka; 75V; IP68
E11553 357,20 Kč Skladem TME 103259
Sklad 3
1 ks 357,20 Kč
5 ks 332,35 Kč
20 ks 310,61 Kč
Načteno
Konektor: M8; zásuvka; PIN:4; přímý; na kabel; zástrčka; 75V; IP68
Síťový switch Renkforce, 3 porty, 100 Mbit/s 429,00 Kč Skladem Puhy c_1429562
Centrální sklad 860
1 ks 429,00 Kč
Načteno
Tento malý síťový přepínač rozděluje jeden LAN konektor na dvě síťové zásuvky. Díky optimalizované spotřebě nepotřebuje externí napájecí adaptér - stačí napájení přes USB. Přepínač je lehký, malý a jen o trochu větší než síťová zásuvka, což umožňuje jeho nenápadné umístění. Snadno se skryje dokonce i za ploché televizory. Díky USB napájení spotřebovává energii pouze v době, kdy je zapnuté koncové zařízení. Přepínač přijde vhod v hotelovém pokoji i v konferenčních prostorách. Bez problémů se vejde do brašny na notebook a je vždy připraven k použití pro případ, že budete potřebovat další síťový konektor.Vlastnosti:Velmi tenký, ideální na cestyNapájení přes USB port2 konektory pro připojení k sítiPřiloženo k dodávce:Ethernetový přepínačUSB napájecí kabelParametry:Počet 0/100 MBit/s portů: 3 xPočet SFP portů: 0 xTyp (výrobce): RF-4288686Typ síťového zařízení (kategorie): Síťový switchPřenosová rychlost: 100 Mbit/sPočet 10/100/1000 MBit/s portů: 0 xRozměr, hloubka: 7.4 cmVnější výška: 1.35 cmVnější šířka: 4.2 cmNapájení: Napájení přes USB
Síťový switch Renkforce, 5 portů, 100 Mbit/s 479,00 Kč Skladem Puhy c_1429564
Centrální sklad 465
1 ks 479,00 Kč
Načteno
Malý síťový přepínač rozděluje jeden LAN konektor na čtyři síťové zásuvky. Díky optimalizované spotřebě nepotřebuje externí napájecí adaptér - stačí napájení přes USB. Přepínač je lehký, malý a jen o trochu větší než síťová zásuvka, což umožňuje jeho nenápadné umístění. Snadno se skryje dokonce i za ploché televizory. Díky USB napájení spotřebovává energii pouze, když je zapnuté koncové zařízení. Přepínač přijde vhod v hotelovém pokoji i v konferenčních prostorách. Bez problémů se vejde do brašny na notebook a je vždy připraven k použití pro případ, že budete potřebovat další síťové konektory.Vlastnosti:Velmi tenký, ideální na cesty napájení přes USB port, 4 další konektory pro připojení k sítiPřiloženo k dodávce:Ethernetový přepínačNapájecí USB kabel (spirálový)Parametry:Počet 0/100 MBit/s portů: 5 xPočet SFP portů: 0 xTyp (výrobce): RF-4288692Typ síťového zařízení (kategorie): Síťový switchPřenosová rychlost: 100 Mbit/sPočet 10/100/1000 MBit/s portů: 0 xRozměr, hloubka: 7.4 cmVnější výška: 1.35 cmVnější šířka: 5.2 cmNapájení: Napájení přes USB
FR1131-GA 524,92 Kč Skladem TME 118226
Sklad 6
1 ks 524,92 Kč
5 ks 487,65 Kč
10 ks 453,48 Kč
Načteno
Koncový spínač; NC x2; 10A; max250VAC; PG11; IP67; Poč.mont.otv:2
E30019 531,14 Kč Skladem TME 104026
Sklad 4
1 ks 531,14 Kč
5 ks 496,97 Kč
20 ks 462,80 Kč
Načteno
Zástrčka; M12; PIN:4; vidlice; kód A-DeviceNet / CANopen; IP67
Přehrávač MP3/MP4 SENCOR SFP 5870 BS 8 GB 599,00 Kč Skladem Puhy t_08870532
Centrální sklad 1
1 ks 599,00 Kč
Načteno
Přehrávač MP3/MP4 SENCOR SFP 5870 BS 8 GB Tento MP4 přehrávač je nejen cenově dostupný, ale i kvalitní a výkonný. Stane se Vaším ideálním společníkem na cestách. Přehrávač podporuje většinu běžných formátů hudby, obrázků i videí. Na barevném displeji si můžete přehrát svůj oblíbený seriál a v jeho výbavě nechybí ani FM rádio.Parametry produktu:- paměť: 8 GB- přehrává MP3, MP4 a WMA, zobrazuje video, foto, text- 4,57 cm TFT LCD barevný displej- vestavěné FM rádio s předvolbami- podpora ID3 tag a lyrics- vícejazyčné menu (ENG, CZ, SK, H, PL)- USB 2,0 interface, funkce USB disku- slot pro micro SD kartu (max. 32 GB)- programovatelné přehrávání (opakování jedné, všech skladeb, náhodné přehrávání vše, složka ze seznamu)- ekvalizér- vestavěný reproduktor na zadní straněTechnické parametry:- barva: černo-šedá- napájení: nabíjacia batéria- rozměry LCD: 1,8" - rozměry (v x š x h): 84,5 x 42,5 x 10 mm- hmotnost: 25 g- příslušenství: sluchátka, USB kabel
Přehrávač MP3/MP4 SENCOR SFP 6270 OR 8GB 699,00 Kč Skladem Puhy t_08870476
Centrální sklad 1
1 ks 699,00 Kč
Načteno
Přehrávač MP3/MP4 SENCOR SFP 6270 OR 8GB Malý, ale šikovný přehrávač značky Sencor s praktickým, barevným LCD displejem vás podpoří při vašich sportovních aktivitách nebo zabaví při čekání například na autobus ve městě. Parametry produktu:- přehrává MP3, WAV- zobrazuje video AVI, foto JPEG, text TXT- 4,57 cm LCD barevný display- podpora Lyrics- vestavěné FM rádio s předvolbami- nahrávání z rádia a mikrofonu- vícejazyčné menu ( ENG, CZ, SK, H, PL)- USB 2,0 interface, funkce USB disku- programovatelné přehrávání (opakování jedné, všech skladeb, náhodné přehrávání vše, složka ze seznamu)- ekvalizér- nastavení času vypnutí- vestavěná baterieTechnické parametry:- přehrávání videa: 6 hodin- přehrávání hudby: 16 hodin- rozměry (v x š x hl): 78 x 39 x 8 mm- váha: 28 g- kapacita: 8 GB- FM tuner: DIGITÁLNÍ- slot na kartu: NE- velikost LCD: 1,8 "- přehrává: Hudba/Video/Foto- podpora text. souborů: ANO- napájení: VESTAVĚNÝ AKU- nabíjení: USB- barva: ČERNO ORANŽOVÁPříslušenství:- sluchátka- USB kabel
Přehrávač MP3/MP4 SENCOR SFP 6070 SPORT CLIP 8GB 699,00 Kč Skladem Puhy t_08870475
Centrální sklad 1
1 ks 699,00 Kč
Načteno
Přehrávač MP3/MP4 SENCOR SFP 6070 SPORT CLIP 8GB Malý, ale šikovný přehrávač značky Sencor velice praktického čtvercového tvaru s 3,8centimetrovým barevným LCD displejem vás podpoří při vašich sportovních aktivitách nebo zabaví při čekání například na autobus ve městě.Parametry produktu:- přehrává MP3,WMA a WAV- zobrazuje video AVI, foto JPEG, text TXT- 3,8 cm LCD barevný display- slot na micro SD kartu max 16GB- podpora Lyrics- vestavěné FM rádio s předvolbami- nahrávání z rádia a mikrofonu- vícejazyčné menu ( ENG, CZ, SK, H, PL)- USB 2,0 interface, funkce USB disku- programovatelné přehrávání (opakování jedné, všech skladeb, náhodné přehrávání vše, složka ze seznamu)- ekvalizér- odnímatelný klip- nastavení času vypnutí- dobíjecí baterieTechnické parametry:- přehrávání videa: 4 hodin- přehrávání hudby: 12 hodin- rozměry (v x š x hl): 44 x 44 x 12 mm- váha: 22 g- kapacita: 8 GB- FM tuner: DIGITÁLNÍ- slot na kartu: microSD/microSDHC- velikost LCD: 1,5 "- přehrává: Hudba/Video/Foto- podpora text. souborů: ANO- napájení: VESTAVĚNÝ AKU- nabíjení: USB- barva: ČERNO ORANŽOVÁPříslušenství: - sluchátka- USB kabel
FR-1651-S1 820,00 Kč Skladem TME 118124
Sklad 28
1 ks 820,00 Kč
5 ks 764,09 Kč
10 ks 711,29 Kč
Načteno
Koncový spínač; NC x2; 10A; max250VAC; IP67; Poč.mont.otv:2
Netgear GBIC 1000Base-ZX SFP switch 4290,00 Kč Skladem Puhy c_971498
Centrální sklad 12
1 ks 4290,00 Kč
Načteno
Kompatibilní k FS726T, FS726TP, FS750T2, GS716T, GS724T, GS748T, FSM7326P, FSM7328S, FSM7352S, GSM7212, GSM7224, GSM7248, GSM7312, GSM7324. Pracuje s 50 a 62,5 a 9 µm single mode-kabelem.Vybavení:1 x LC-připojení 1000BASE-SX (až 550 m)Parametry:Typ síťového zařízení (kategorie): SFP vysílací modulPřenosová rychlost: 1 Gbit/sRozhraní (Počítač/Multumédia): LCTyp modulu: SXVzdálenost až do: 550 m
IDEAL Networks 1000BASE LWL-SX-Kit, MGKSX1 4990,00 Kč Skladem Puhy c_619100
Centrální sklad 3
1 ks 4990,00 Kč
Načteno
Sada 1000BASE SX Fiber s SFP vysílačem 850 nmPřiloženo k dodávce:SX vysílač - SFP/850 nmKabel LC/LC Duplex MMKabel LC/SC Duplex MMAdaptér SC/SC duplexVybavení:Typ SFP vysílače: SXRychlost: 1 Gbit/sTyp optického vlákna: mulitmodeVlnová délka: 850 nmTyp konektoru: LC Duplex
Switch Netgear, JGS524, 19\", RJ45/SFP, 26x port, 1000 MBit/s 8290,00 Kč Skladem Puhy c_971422
Centrální sklad 4
1 ks 8290,00 Kč
Načteno
Smart Switch FS728TP s podporou PoE poskytuje díky použití integrovaného IEEE 802.3af PoE zásobování elektrickým proudem a daty na všech 24 portech, přičemž je tento produkt vhodný k nasazení u accesspointů, VoIP telefonů a IP webových kamer. Dodatečně navíc disponuje FS728TP intuitivními, web-based manažovacími nástroji pro rychlou a snadnou instalaci a správu. Tento switch disponuje pokročilými funkcemi jako Access Control Lists (ACL), autentifikace portů podle 802.1x, vylepšené QoS a IGMP Snooping, aby byla i malým a středním podnikům dostupná síť, u které se počítá s rozšiřováním a zároveň je škálovatelná a spolehlivá. 24 portů 10/100, dva 10/100/1000 měděné porty a dva porty Small Form-factor Pluggable (SFP) Combo-Gigabit s podporou hotswap pro alternativní přenos pomocí optického kabelu. Stará se o to, aby rostoucí podnikové sítě, zasíťované učební prostory a pracovní skupiny profitovaly z výborného výkonu a držely krok s rostoucími nároky na síť.Parametry:Počet 0/100 MBit/s portů: 24 xPočet SFP portů: 2 xAuto-Uplink na každém portu: AnoTyp (výrobce): JGS524Přenosová rychlost: 1 Gbit/sPočet 10/100/1000 MBit/s portů: 2 xRozměr, hloubka: 202 mmVlastnosti routeru: Funkce PoEIEEE 802.3af PoE: 24Počet MAC adres: 4000Vnější výška: 42 mmVnější šířka: 330 mmHmotnost: 2 kg
EVB-KSZ9477 13740,16 Kč Skladem TME 110381
Sklad 1
1 ks 13740,16 Kč
Načteno
Výv.kit: Microchip; Rodina: SAMA5; ETHERNET
Kvalifikační tester IDEAL Networks LanXPLORER PRO, 150001 92590,00 Kč Skladem Puhy c_618986
Centrální sklad 2
1 ks 92590,00 Kč
Načteno
Zkoušečka Inline pro aktivní a pasivní sítě nabízí mnoho funkcí pro správu lokálních sítí a pohodné ovládání pomocí kvalitního barevného displeje a dotykového ovládání. Kompaktní a snadno ovladatelné zařízení pro testování měděného vedení a aktivních LAN připojení přes měděné a optické kabely. Navíc umožňuje také měření Wi-Fi rozhraní připojeného do sítě. Mezi další funkce patří test zapojení přes pin/pár včetně měření délky, IPv4, IPv6, rozpoznání PoE/PoE+, test zatížení PoE/PoE+, měření síly prudu PoE/PoE+ v režimu inline, test ping, traceroute test klienta DHCP, 10/100/1000 MBit/s Ports, HUB s funkcí blikání, podpora VLAN, EDP/CDP/LLDP, detailní skenování sítě / zobrazení MAC a IP, ověření sítě se skenováním šifrovaných sítí, rozpoznání služby (POTS, ISDN, Ethernet), VoIP monitor, PC diagnostika.Vlastnosti:Síťová Inline zkoušečka pro aktivní i pasivní sítě pro diagnózu rušení Ethernetové sítě a poškození kabelů včetně měděných kabelů a Wi-FiPřiloženo k dodávce:Remoteadapter #1USB WI-Fi anténaNiHM akumulátoru2x patchkabel 30 cmNapájecí adaptér se zástrčkou EU a UKIndukční přijímač IDEALNářadí pro výměnu a 10 nástavců RJ45Návod k obsluze na CDRychlý návod k použitíPouzdroVybavení:Pro testování aktivních i pasivních sítíMožnosti připojení přes měděný kabel (RJ45), optické vlákno (SFP) a Wi-FiPro měděné kabely lze provádět množství testů od testu kabelů (zkrat, záměna, Split Pair, délka) po testy PoE/PoE+Rozpoznání aktivní staniceRozpoznání změn v aktivních sítích, Pink, DHCPSledování IP adresRozpoznání portů a detekce rychlostí 10/100/1000Index napájeníUrčení kvality přenosu, TrafficInline LAN monitoring pro diagnostiku VoIP a PC apod.Je vybavena 3,5" barevným displejem s dotykovým ovládáním, interní pamětí a USB připojením, vyměnitelnými nástavci RJ45 a několika možnostmi...
23LC1024-I/ST TSSOP8 MICROCHIP 70,00 Kč Neznama GME 939-058
1Mbit sériová paměť typu SRAM s rozhraním SPI, SDI a...
62256LLP07 DIP28 AMIC TECHNOLOGY 71,00 Kč Neznama GME 410-019
statická paměť RAM 256kbit, organizace 32Kx8, rychlo...
24034011300 7683,79 Kč Nejsou TME 13912
Sklad 0
1 ks 7683,79 Kč
3 ks 7134,96 Kč
Načteno
Průmyslový modul: switch Ethernet; nespravovatelný; 9÷60VDC
24034011310 7134,64 Kč Nejsou TME 13913
Sklad 0
1 ks 7134,64 Kč
3 ks 6624,93 Kč
Načteno
Průmyslový modul: switch Ethernet; nespravovatelný; 9÷60VDC
24034043300 11525,38 Kč Nejsou TME 13930
Sklad 0
1 ks 11525,38 Kč
3 ks 10701,97 Kč
Načteno
Průmyslový modul: switch Ethernet; nespravovatelný; 9÷60VDC
24034043310 10976,54 Kč Nejsou TME 13931
Sklad 0
1 ks 10976,54 Kč
3 ks 10192,57 Kč
Načteno
Průmyslový modul: switch Ethernet; nespravovatelný; 9÷60VDC
24034043320 16190,39 Kč Nejsou TME 13932
Sklad 0
1 ks 16190,39 Kč
3 ks 15034,00 Kč
Načteno
Průmyslový modul: switch Ethernet; nespravovatelný; 9÷60VDC
24034043330 15092,71 Kč Nejsou TME 13933
Sklad 0
1 ks 15092,71 Kč
3 ks 14014,58 Kč
Načteno
Průmyslový modul: switch Ethernet; nespravovatelný; 9÷60VDC
24034052300 10427,70 Kč Nejsou TME 13946
Sklad 0
1 ks 10427,70 Kč
3 ks 9682,87 Kč
Načteno
Průmyslový modul: switch Ethernet; nespravovatelný; 9÷60VDC
24034052310 9878,85 Kč Nejsou TME 13947
Sklad 0
1 ks 9878,85 Kč
3 ks 9173,16 Kč
Načteno
Průmyslový modul: switch Ethernet; nespravovatelný; 9÷60VDC
24034052320 15367,28 Kč Nejsou TME 13948
Sklad 0
1 ks 15367,28 Kč
3 ks 14269,59 Kč
Načteno
Průmyslový modul: switch Ethernet; nespravovatelný; 9÷60VDC
24034052330 14269,59 Kč Nejsou TME 13949
Sklad 0
1 ks 14269,59 Kč
3 ks 13250,49 Kč
Načteno
Průmyslový modul: switch Ethernet; nespravovatelný; 9÷60VDC
24034061300 9330,01 Kč Nejsou TME 13954
Sklad 0
1 ks 9330,01 Kč
3 ks 8663,76 Kč
Načteno
Průmyslový modul: switch Ethernet; nespravovatelný; 9÷60VDC
24034061310 8781,48 Kč Nejsou TME 13955
Sklad 0
1 ks 8781,48 Kč
3 ks 8154,06 Kč
Načteno
Průmyslový modul: switch Ethernet; nespravovatelný; 9÷60VDC
24034061320 13995,33 Kč Nejsou TME 13956
Sklad 0
1 ks 13995,33 Kč
3 ks 12995,48 Kč
Načteno
Průmyslový modul: switch Ethernet; nespravovatelný; 9÷60VDC
24034061330 12897,64 Kč Nejsou TME 13957
Sklad 0
1 ks 12897,64 Kč
3 ks 11976,39 Kč
Načteno
Průmyslový modul: switch Ethernet; nespravovatelný; 9÷60VDC
EKI-2741F 5592,08 Kč Nejsou TME 107083
Sklad 0
1 ks 5592,08 Kč
Načteno
Průmyslový modul: převodník médií; Počet portů:2; 12÷48VDC; IP30
FR2096-M2K40 1279,70 Kč Nejsou TME 118553
Sklad 0
1 ks 1279,70 Kč
3 ks 1192,73 Kč
10 ks 1108,87 Kč
Načteno
Bezpečnostní spínač: zámkový; Řada: FR; IP67; Pracuje s: VF-SFP1
SFP.30-1/2+F-EX 179,18 Kč Nejsou TME 298578
Sklad 0
1 ks 179,18 Kč
5 ks 159,67 Kč
10 ks 144,50 Kč
Načteno
Odvzdušňovací zátka; Závit: G 1/2"; Celk.dél:29,5mm; -30÷100°C
SFP.30-1/2+F/FOAM 100,87 Kč Nejsou TME 230761
Sklad 0
1 ks 100,87 Kč
3 ks 91,39 Kč
5 ks 85,11 Kč
Načteno
Odvzdušňovací zátka; Závit: G 1/2"; Celk.dél:29,5mm; -30÷100°C
SFP.30-1/4+F/FOAM 96,23 Kč Nejsou TME 230762
Sklad 0
1 ks 96,23 Kč
3 ks 87,20 Kč
5 ks 81,20 Kč
Načteno
Odvzdušňovací zátka; Závit: G 1/4"; Celk.dél:29,5mm; -30÷100°C
SFP.30-16X1.5+F/FO 96,23 Kč Nejsou TME 230763
Sklad 0
1 ks 96,23 Kč
3 ks 87,20 Kč
5 ks 81,20 Kč
Načteno
Odvzdušňovací zátka; Závit: M16; Celk.dél:29,5mm; -30÷100°C
SFP.30-18X1.5+F/FO 104,04 Kč Nejsou TME 230765
Sklad 0
1 ks 104,04 Kč
3 ks 94,65 Kč
5 ks 88,15 Kč
Načteno
Odvzdušňovací zátka; Závit: M18; Celk.dél:29,5mm; -30÷100°C
SFP.30-20X1.5+F/FO 100,87 Kč Nejsou TME 230766
Sklad 0
1 ks 100,87 Kč
3 ks 91,39 Kč
5 ks 85,11 Kč
Načteno
Odvzdušňovací zátka; Závit: M20; Celk.dél:29,5mm; -30÷100°C
SFP.30-22X1.5+F/FO 100,87 Kč Nejsou TME 230767
Sklad 0
1 ks 100,87 Kč
3 ks 91,39 Kč
5 ks 85,11 Kč
Načteno
Odvzdušňovací zátka; Závit: M22; Celk.dél:29,5mm; -30÷100°C
SFP.30-3/8+F/FOAM 96,23 Kč Nejsou TME 230768
Sklad 0
1 ks 96,23 Kč
3 ks 87,20 Kč
5 ks 81,20 Kč
Načteno
Odvzdušňovací zátka; Závit: G 3/8"; Celk.dél:29,5mm; -30÷100°C
SFP.40-1/2+F/FOAM 119,94 Kč Nejsou TME 230770
Sklad 0
1 ks 119,94 Kč
3 ks 108,66 Kč
5 ks 101,14 Kč
Načteno
Odvzdušňovací zátka; Závit: G 1/2"; Celk.dél:36,5mm; -30÷100°C
SFP.40-3/4+F/FOAM 120,87 Kč Nejsou TME 230771
Sklad 0
1 ks 120,87 Kč
3 ks 109,53 Kč
5 ks 101,94 Kč
Načteno
Odvzdušňovací zátka; Závit: G 3/4"; Celk.dél:36,5mm; -30÷100°C
SFP.40-3/8+F/FOAM 123,19 Kč Nejsou TME 230772
Sklad 0
1 ks 123,19 Kč
3 ks 111,62 Kč
5 ks 103,89 Kč
Načteno
Odvzdušňovací zátka; Závit: G 3/8"; Celk.dél:36,5mm; -30÷100°C
SFP.70-2+F/FOAM 335,23 Kč Nejsou TME 230778
Sklad 0
1 ks 335,23 Kč
3 ks 304,17 Kč
5 ks 283,21 Kč
Načteno
Odvzdušňovací zátka; Závit: G 2"; Celk.dél:59mm; -30÷100°C
SFP.70-BA+F/FOAM 416,16 Kč Nejsou TME 230780
Sklad 0
1 ks 416,16 Kč
3 ks 377,14 Kč
5 ks 351,13 Kč
Načteno
Odvzdušňovací zátka; Celk.dél:56mm; -30÷100°C; Mat: polyamid
NSYSFP300 1373,39 Kč Nejsou TME 328313
Sklad 0
1 ks 1373,39 Kč
10 ks 1287,55 Kč
20 ks 1201,72 Kč
Načteno
Sada pro montáž na sloup; NSYPLM43G; Použití: pro skříňky
NSYSFP400 1462,25 Kč Nejsou TME 328314
Sklad 0
1 ks 1462,25 Kč
10 ks 1370,86 Kč
20 ks 1279,45 Kč
Načteno
Sada pro montáž na sloup; NSYPLM54G, NSYPLM54PG
NSYSFP500 1484,50 Kč Nejsou TME 328315
Sklad 0
1 ks 1484,50 Kč
10 ks 1391,73 Kč
20 ks 1298,97 Kč
Načteno
Sada pro montáž na sloup; NSYPLM75PG; Použití: pro skříňky
NSYSFP600 1523,45 Kč Nejsou TME 328316
Sklad 0
1 ks 1523,45 Kč
10 ks 1428,22 Kč
20 ks 1333,00 Kč
Načteno
Sada pro montáž na sloup; NSYPLM86G, NSYPLM86PG
NSYSFPB 522,57 Kč Nejsou TME 328318
Sklad 0
1 ks 522,57 Kč
10 ks 489,92 Kč
20 ks 457,26 Kč
Načteno
Mounting plate support; steel; Plating: zinc; Pcs:4
NSYSFPSC30 1612,53 Kč Nejsou TME 328319
Sklad 0
1 ks 1612,53 Kč
10 ks 1511,74 Kč
20 ks 1410,96 Kč
Načteno
Pole mounting kit; galvanised steel; 295mm
NSYSFPSC40 1701,32 Kč Nejsou TME 328320
Sklad 0
1 ks 1701,32 Kč
10 ks 1595,05 Kč
20 ks 1488,69 Kč
Načteno
Pole mounting kit; galvanised steel; 395mm
NSYSFPSC50 1812,58 Kč Nejsou TME 328321
Sklad 0
1 ks 1812,58 Kč
10 ks 1699,30 Kč
20 ks 1586,01 Kč
Načteno
Pole mounting kit; galvanised steel; 495mm
NSYSFPSC60 1857,10 Kč Nejsou TME 328322
Sklad 0
1 ks 1857,10 Kč
10 ks 1741,06 Kč
20 ks 1624,96 Kč
Načteno
Pole mounting kit; galvanised steel; 595mm
MX-74441-0001 16,47 Kč Nejsou TME 187073
Sklad 0
480 ks 16,47 Kč
Načteno
Zásuvka; SFP; PIN:20; zlacený; 30V; Barva: černá; SMT; vodorovné
WEL.58732868 8852,30 Kč Nejsou TME 274797
Sklad 0
1 ks 8852,30 Kč
Načteno
Náhradní díl: topné tělísko; pro páječky WEL.WSFP8
WEL.58732870 3727,28 Kč Nejsou TME 274799
Sklad 0
1 ks 3727,28 Kč
Načteno
Náhradní díl: vedení cínu; pro páječky WEL.WSFP8
WEL.WSFP5 14878,08 Kč Nejsou TME 275415
Sklad 0
1 ks 14878,08 Kč
Načteno
Páječka: s topným tělískem; pro stanici WEL.WSF81D5
WEL.WSFP8 13542,47 Kč Nejsou TME 275416
Sklad 0
1 ks 13542,47 Kč
Načteno
Páječka: s topným tělískem; pro stanici WEL.WSF81D8
TEA3718SFP 86,04 Kč Nejsou TME 251214
Sklad 0
40 ks 86,04 Kč
80 ks 74,85 Kč
120 ks 68,03 Kč
Načteno
Driver; kontrolér krokového motoru; 1,5A; 3,1W; Kanály:2; SO20
Reklama:

Velký dron s HD kamerou Létejte z pohledu pilota pomocí obrazovky mobilu. Foťte a natáčejte úžasná letecká videa a snímky.